bannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbanner

O Microdentu


Microdent je ryze česká společnost založená Tomášem Graciasem a Michalem Heřmánkem roku 2010. Od té doby se věnuje informačním technologiím a jejich aplikaci v dentálním průmyslu.

Posláním společnosti je zvýšení kvality zdravotní péče v oboru stomatologie. Tohoto cíle hodlá dosáhnout prostřednictvím implementace nejmodernějších digitálních technologií do tradičních stomatologických procesů. Vizí Microdentu je fungující stomatologický ekosystém, kde dochází k efektivní výměně informací mezi pacientem, lékařem a laboratoří a kde Microdent hraje roli systémového integrátora.

Realizovat tuto vizi pomáhá i sesterská společnost Microdent LAB, která se zabývá provozováním komplexního centra pro digitální výrobu stomatologických náhrad a zdravotních pomůcek. Pomocí nejmodernějších technologií, jako je HSC frézování, laserové sintrování, 3D tisk a laserová ablace, zhotovuje vše od korunek a můstků přes složité práce na implantáty až po sofistikované implantační šablony.

         Hledáte-li partnera, který vám pomůže být v podnikání úspěšný,

 JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

.

Michal Heřmánek Na spolupráci s vámi se těší


Michal Heřmánek
jednatel společnostiSrdečně zveme všechny příznivce CAD/CAM na kogres České Protetické Společnosti.

Podívejte se, jaký bude provoz výrobního centra o vánocích.

24.08. 2016

DWOS 6.1.0

Nová verze DWOS 6.1.0 je tady a jako vždy přináší celou řadu nových funkcí a zlepšení. Podrobné informace najdete ZDE.

06.07. 2016

DWOS 6.0.3

Dnes byla uvolněna nová verze DWOS 6.0.3. Informace najdete ZDE (LAVA verze ZDE). Aktualizujte prosím obvyklým způsobem.

07.06. 2016

Setkání zástupců SZŠ a VZOŠ

Dne 7.6.2016 navštívili naše výrobní centrum v Turnově zástupci středních zdravotnických a vyšších zdravotnických odborných škol z Hradce Králové, Ústí nad Labem, Prahy a Olomouce.

31.05. 2016

DWOS 6.0

Nový DWOS 6.0 je ZDE!


Archiv aktualit