NewTom - synonymum pro dokonalé RTG snímkování

Firma QR (NewTom) byla první kdo uskutečnil kompletní CBCT sken hlavy. Již v roce 1994. Jejich dlouholeté zkušenosti, vývojové zázemí a spolupráce s předními univerzitami poskytuje podmínky pro vývoj a výroby nejvýkonnějších CBCT systémů na světě. Podmínkou pro navigovanou implantologii jsou kromě dalších návazností i kvalitní CBCT data.

 

GiANONewTom GiANO

je revoluční hybridní CBCT/OPG/KEFALO systém. Technologie SafeBeam pro 3D i 2D zajišťuje automaticky optimální dávku pro potřebnou diagnostickou hodnotu a kompatibilitu se systémem pro navigovanou implantologii.

 

Optimální FOV dostatečné i pro ortodontisty, rozlišení až 0.075 mm, moderní koncepce polohování pacienta, 7 bodový head-support, komplexní software a v neposlední řadě plná kompatibilita a komplexní podpora systémů Dental Wings (DWOS, CoDiagnostiX) znamená pro jeho majitele jistotu spokojenosti.

 

NewTom VGi Evo

je zcela nový CBCT systém bude představen na IDS 2015. již nyní lze přijímat předobjednávky. Nový FPD, rentgenka s ultramalým ohniskem a funkce pro nejnáročnější zobrazovací centra.

Kromě FOV 24x19 s rozlišením 75 µm umožňuje během jediného volumentického skenu s dávkou rovnající se 1 OPG poskytnout OPG i CEPH snímek. Funkce CineX nabízí "live flouroscopy" pro snímání dynamických sekvencí (klouby, polykání, krční páteř).

Ideální univerzální přístroj pro zobrazovací centrum, ortodontickou praxi nebo kliniku. Samozřejmě s plnou podporou výrobních řešení firem CAMOSCI a MICRODENT.

 

vgi0345NewTom VGi

Špičkový CBCT model pro zobrazovací centra a náročnou klientelu.

Ohnisko 0,3 x 0,3 mm, pokročilé algoritmy zpracování signálu, profesionální podpora uživatelů a hlavně nepřekonaná kvalita zobrazení.

FOV 15x15 cm, sedící pacient, isometrický voxel 0,075 mm.

 

NewTom 5G

CBCT přístroj s přesahem do ortopedie končetin a zejména malých kloubů. Koncepce ležící pacient znamená pohodlí a stabilitu. Speciální protokoly pro ORL umožńují zachytit i ty nejmenší detaily, které jiné přístroje zobrazit nedokáží.

FOV 18x16 (možnost stitchingu na vyšší hodnoty), ohnisko 0,3 x 0,3 mm.

 

www.newtom.cz


image3
CT-ilustracni-foto2
CT-ilustracni-foto3
2014-06-04_141951
Vgipreimplant4
loga

download Ke stažení:

NewTom GiANO (1068 kB)
NewTom VGi (2364 kB)
NewTom 5G (663 kB)

Kam dál: