dwio

Dental Wings IntraOral Scanner (DWIO)

Intraorální skener nové generace je tu! Při jeho vývoji se inženýři Dental Wings zaměřili na všechny nedostatky, co nás u současných modelů na trhu trápí, a vyvinuli unikátní přístroj kombinující vysokou přesnost a pohodlné ovládání v ultra kompaktním balení.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Skenovací sonda velikosti běžného nástavce
  • Otevřený systém (STL výstup)
  • Kompatibilita s DWOS a řízenou implantologií coDiagnostiX
  • Podpora a servis zajištěny v ČR
  • Kompatibilita s NewTom  RTG

 

Full Digital Workflow

DWIO je první skutečnou alternativou k tradičnímu otiskování. Po „sejmutí“ otisku jsou data ihned odeslána do zubní laboratoře Dental Wings, kde proběhne design virtuálního modelu a zubní náhrady. Obojí je poté prostřednictvím Internetu odesláno do výrobního centra Microdent LAB. Model zhotovený na 3D tiskárně je v dalším kroku spolu s vyfrézovanou náhradou odeslán do zubní laboratoře k fasetování, resp. finálním úpravám. Lékař následně obdrží precizní a estetickou práci v efektním balení.

 

Nové paradigma

Na rozdíl od ordinačních autonomních CAD/CAM systémů je zde na prvním místě kvalita. Té může být dosaženo pouze s využitím možností jednotlivých článků výrobního řetěze. Lékař otiskuje, zubní technik navrhuje a výrobní centrum frézuje/sintruje/tiskne s precizností nesrovnatelnou s jakýmikoli ordinačními frézkami.

dwio2

download Ke stažení:

DWIO – brožura (2086 kB)

Kam dál: