Řešení pro ortodoncii

Digitalizace tradičních procesů v ortodoncii přináší nejen zefektivnění stávajících procesů, ale i příchod celé řady nových výrobků – např. indiv. zámky a jejich positionery (pro nepřímé lepení u vestibulární i linguální techniky), estetické retenční dlahy (náhrada za snímatelné retenční desky) a vodicí šablony (pro zavádnění kotevních miniimplantátů). V současné době nabízíme tato řešení:

  • Digitální archivace modelů (DWOS modul OAR) – půda plná sádrových modelů je naštěstí minulostí. V tandemu s ordinačním skenerem DWi  tato aplikace umožňuje rychlé, jednoduché a především levné zálohovní modelů na libovolné paměťové médium (USB flash, HDD, DVD..). Ať už otiskujete tradičním způsobem (v kombinaci s DWi) nebo pomocí otevřeného intra-orálního skeneru, tento software vaše data bezpečně uchová po libovolnou dobu pro příp. budoucí použití.
  • Tvorba virtuálních ortodontických modelů – DWOS modul VMB dokáže během okamžiku z digitálního otisku vygenerovat standardní ortodontický model (s bazí). Příp. výrobu je možné kdykoliv realizovat prostřednictvím 3D tiskárny.
  • Diagnostika a plánování ortodontické léčby – Maestro 3D Ortho Studio je soubor unikátních nástrojů pro analýzu ortodontických modelů a virtuální set-up. Na základě výstupních dat ze skenerů Dental Wings snadno a rychle zobrazí okluzogram a je rovněž klíčem k tvorbě pokročilých aparátků.
  • Řízená chirurgie u mikrošroubu – na základě CT dat chirurg společně s ortodontistou v programu coDiagnostiX určí několik pozic pro miniimplantáty, a to s ohledem na zamýšlený pohyb zubu. V případě selhání jednoho implantátu ortodontista vezme původní vrtací šablonu, zvolí novou pozici kotevního zařízení a upraví smysl působení síly v aparátu. Není tedy nutná opětovná návštěva chirurga.

 DWOS OARMaestro 3D Ortho Studio1
10
11
12
14
15
17
18
19
20
25
4
6
7


download Ke stažení:

leták Digitální ortodoncie (3336 kB)
Maestro 3D Ortho Studio – brožura (2417 kB)
Ekosystém digitální stomatologie (1370 kB)

Kam dál:
orto2
orto3
orto4
orto5
orto6