Reference

Aktuální počet skenerů Dental Wings: 247

 

Mám dnes opravdu velkou radost z odevzdané práce a rád bych se o ní podělil. Zirkonová konstrukce byla totiž samozřejmě vyfrézovaná v Microdentu. Nebyla to úplně běžná práce, implantáty byly velice diverzované. Přesto jsme se, ale rozhodli využít velkých výhod šroubované konstrukce, pro kterou mně slečna Balážová, z Vašeho skenovacího centra navrhla můstek v redukovaném tvaru s extenzí otvorů pro šrouby. Problémem v Kanadě pro mě bylo jak navrhování tak frézování, často jsem obdržel konstrukci nedofrézovanou, odštípanou nebo dokonce prasklou. Několikrát jí dokonce odmítli zhotovit úplně! Musím také přiznat obtížnosti s navrhováním. Často jsem musel citelně dobrušovat, velká ztráta času a také kvalita zirkonu. Proto Vám to také vše píši.Nemusel jsem, až na zagumování krčků na nic sáhnout. Ti-base pasovaly perfektně, šrouby prošly bez zábrusu a téměř všude stejná vrstva keramiky, díky skvělému návrhu, mě udělala také radost. Rád bych Vám i všem, kdo se na tom podíleli, poděkoval za takovou spolupráci. Mám teď nejlepší scanner co jsem kdy měl, jmenuje se Outsourcing a funguje opravdu výborně.
Děkuji tímto jak za spolupráci tak za projevenou důvěru.
Za celou zubní laboratoř Apolonie, s pozdravem

Luděk Šubert - Zubní laboratoř ApolonieAbsolutní spokojenost s frézovacím centrem, funguje jak profesionální přístup tak i lidský. DW skener mi ulehčil práci jsem spokojený zákazník. Nesmím zapomenout na podporu při práci se skenerem hlavně na Moniku Kopalovou .

DentLife s.r.o. - Vlasta Sokolová.Služby frezovacího centra Microdent naše laboratoř využivá už vice než rok. Uroveň kvalíty sintrovaných cocr konstrukcí a přiznívé ceny dovolujé ustoupít od konvenční metody zhotovení kovových konstrukcí. Na Microdentu si vážím profesionalní osobní pristup, uroveň uživatelské podpory a spolehlivost.

MUDr. Vladimir KedelidzeVýborná komunikace, rychlé dodávky výrobů vysoká úroveň inovací a nadstandardní technická podpora. Rating pro frézovací centrum Microdent dáváme AAA.

DENTAL STUDIO dentaltechnik s.r.o.Microdent je na našem dentálním trhu velmi kvalitní a schopný partner pro každou stomatologickou laboratoř. Spolupracujeme s Microdentem jiz tři roky a z dosavadních zkušeností lze konstatovat, že každý kdo hledá seriozního obchodního partnera, je u Microdentu správně.

ALICEKoupí skeneru jsem si hodně zjednodušila a zpříjemnila práci v laboratoři. Své investice vůbec nelituji. A spolupráce s celým kolektivem frézovacího centra Microdent je skvělá. Můžu se spolehnout na Vaši podporu téměř kdykoli a to je pro mě počítačového začátečníka hodně důležité. Moc si vážím naší spolupráce.

Kateřina FreiberkováVzhľadom na to, že technológia v zubnej technike napreduje veľmi veľkou rýchlosťou, sme radi, že aj naše zubné laboratórium môže patriť medzi tie, ktoré využívajú technológiu CAD/CAM vďaka scanneru Dental Wings. Jeho užívateľské prostredie je veľmi dobre spracované a v spolupráci s dentálnym frézovacím centrom Microdent sú naše práce nielen funkčne presné ale aj esteticky kvalitne vyrobené. V prípade potreby zákaznícka podpora funguje na 100%. Preto môžeme odporučiť ako frézovacie centrum Microdent tak aj firmu Dental Wings.

ALPHA DENTAL DESIGN, s.r.o.Zubní laboratoř Kliniky zubního lékařství v Olomouci vřele doporučuje frézovací centrum Microdent jako pracoviště, které usnadňuje práci všem zubním technikům ve fixní a snímatelné protetice. Jsme spokojeni s přesnými konstrukcemi, s rychlostí dodávek, s non-stop poradenstvím a ochotou zaměstnanců frézovacího centra vůbec. Pro zubní techniky je spolupráce s frézovacím centrem Microdent více než zajímavá vzhledem k úspoře času a materiálu.

Dáša Posypanková, vedoucí zubní technička Kliniky zubního lékařDWOS pre mňa znamená šetrenie vlastného zdravia, zjednodušenie výroby, maximálnu presnosť konštrukcíí, úsporu času, energií a materiálov... dalo by sa toho vymenovať hodne, jednoznačne kladné hodnotenie pre celý systém od návrhu až po výrobu a cenové relácie. Veľmi si cením bezkonkurenčnú užívateľskú podporu zo strany Microdentu a Flavy a aj to, že sa tento systém neustále vyvíja. Držím palce, len tak ďalej!

Ľudmila Majzlanová, Dentessa s.r.o.Skener, vaše frézovací centrum a moje protetika v současnosti, je můj splněný sen po 17 letech stomatologické praxe. Nikdy v minulosti jsem neodevzdával protetické práce s takovou radostí jako dnes. Přesnost, anatomická dokonalost, super cena a v neposlední řadě sympatický přístup k zákazníkům jsou vaší prioritou, za což moc děkuji, a těším se na další spolupráci.

MUDr. Patrik KrpičiarNemám čas ztrácet čas, proto spolupracuji s Microdentem.

ALICE

Kam dál: