Dental Wings – nejpopulárnější skenery na světě

Dental Wings skenerKanadsko-německé skenery Dental Wings se během posledních několika let staly globálním standardem CAD/CAM v zubních laboratořích i ordinacích. V ČR se jedná o zdaleka nejprodávanější značku. Mezi konkurenční výhody patří kompletní lokalizace do ČJ, propracovaný systém uživatelské podpory, podpora veškerých fixních i snímatelných náhrad a řízené implantologie coDiagnostiX, kompatibilita s intraorálními skenery, volitelné licenční poplatky, snadno dostupný servis a volný přístup k validovaným výrobním procesům předních světových společností v oboru - Straumann® (Etkon), Astra® (Atlantis) a 3M® (Lava). Současné portfolio tvoří 3 modely:

  • DW7 evo – vlajková loď modelové řady. Umožňuje skenování modelů i otisků, má modrý laser, 3 kamery, 5 os, podporuje veškeré materiály/indikace a může se pochlubit maximální produktivitou skrze simultánní skenování a design až 32 pahýlů.

  • DW3 evo – výkonný skener pro malé a středně velké laboratoře. Poskytuje přesnost do 15 µm. Má modrý laser a 2 kamery, 3 osy polohování a podporuje veškeré materiály a indikace (fixní i snímatelné náhrady). Vysoké produktivity je dosaženo díky funkci simultánního skenování a designu až 12 pahýlů.

  • DWi evo – ordinační skener modelů a otisků pro lékaře. Skenuje s přesností do 15 µm, má modrý laser, 3 kamery, 5 os a podporuje běžné otiskovací hmoty.

DW7_evo
DW3_evo
DWi_evo
DW7_evo2
dw_sken3
dw_sken4

download Ke stažení:

Specifikace DW7 evo (157 kB)
Specifikace DW3 evo (152 kB)
Specifikace DWi evo (152 kB)
Skenery Dental Wings – brožura (2690 kB)
DW skener – manuál (6599 kB)

Kam dál: