Laboratorní skenery

Dental Wings jsou nejprodávanější laboratorní 3D skenery v ČR. Mezi největší výhody těchto skenerů patří kompletní lokalizace do ČJ, propracovaný systém uživatelské podpory, podpora veškerých fixních i snímatelných náhrad, otevřený export do STL, kompatibilita s intraorálními skenery, volitelné licenční poplatky, snadno dostupný servis a přístup k validovaným výrobním procesům předních světových společností v oboru.

NABÍDKA PRODUKTŮ
Dental Wing 7 Microdent

DW7 evo

Vlajková loď modelové řady. Umožňuje skenování modelů i otisků, má modrý laser, 3 kamery, 5 os, podporuje veškeré materiály/indikace a může se pochlubit maximální produktivitou skrze simultánní skenování a design až 32 pahýlů.

Detail produktu
Dental Wings Microdent

DW3 evo

Výkonný skener pro malé a středně velké laboratoře. Poskytuje přesnost do 15 µm. Má modrý laser a 2 kamery, 3 osy polohování a podporuje veškeré materiály a indikace (fixní i snímatelné náhrady). Vysoké produktivity je dosaženo díky funkci simultánního skenování a designu až 12 pahýlů.

Detail produktu

Vinyl High Resolution

Nejlepší skener od smart optics oceněný cenou Red Dot Design Award. Špičková přesnost 4 µm (dle ISO 12836), rychlost, skenování modrým světlem, možnost nastavení rychlosti/přesnosti dle situace, automatické nastavení výšky skenování a mnoho dalších výhod. Spolupracuje s Exocad.

Detail produktu

CAD software

Ke každému laboratornímu skeneru potřebujete CAD program, který vám umožní pracovat se získanými digitálními daty (skeny) a navrhovat protetiku. Všechny skenery Dental Wings obsahují CAD software DWOS. Skener Shining 3D může pracovat buď s CAD programem DWOS nebo Exocad.

NABÍDKA PRODUKTŮ

DWOS (Dental Wings Open System)

U nás nejznámější CAD software pokrývá celé indikační spektrum a uspokojí potřeby každé zubní laboratoře.

Detail produktu

Exocad

Oblíbený CAD software od německé firmy Exocad dodáváme ke skenerům smart optics. Stejně jako DWOS je v českém jazyce a podporuje celou řadu indikací. Licenční poplatky jsou volitelné.

Detail produktu

3D Tiskárny

3D tiskárny pro ordinace i laboratoře

NABÍDKA PRODUKTŮ

NextDent 5100

Rychlá, přesná a dostupná tiskárna vyvinutá pro použití ve stomatologii. Unikátní v kombinaci 30 dentálních materiálů NextDent!

Detail produktu
dw_3d_tiskarna_d20 Microdent

Dental Wings LED 3D printer – model D20

Tiskárna Dental Wings D20 vyrábí vysoce přesné a estetické dentální výrobky z certifikovaných a bio-kompatibilních materiálů. Vyvinutá speciálně pro dosažení nejlepších a nejrychlejších 3D výsledků na trhu. Krátká doba produkce eliminuje potřebu druhé návštěvy pacienta v ordinaci. D20 je perfektní kompaktní jednotka pro zubní kliniky a malé laboratoře.

Detail produktu
DEntal Wings LED 3D printer D30 Microdent

Dental Wings LED 3D printer – model D30

Tiskárny Dental Wings D30 jsou navrženy s automatickým řízením teploty pro nepřetržité použití bez změn rozměrů konečných výrobků. Dotykové otvírání, 10palcový barevný displej a patentovaná technologie Force Feedback jsou standardně dodávány v každé jednotce pro optimalizaci produktivity a flexibility.

Detail produktu

Výrobní zařízení

NABÍDKA PRODUKTŮ
Microdent laserova_ablace

Lasermill (DWLM)

Lasermill od výrobce Dental Wings představuje novou kategorii technologie dentální výroby, která nabízí nebývalé příležitosti pro zubní kliniky, laboratoře a výrobní centra. Lasermill využívá proces laserové ablace, kde miliony krátkých laserových impulzů s vysokou intenzitou odstraňují malá množství materiálu ze standardního bloku a přeměňují jej v plazmu.

Detail produktu