Laboratorní skenery

Do laboratoří dodáváme skenery Dental Wings, Smart Optics a Shining 3D. Dental Wings jsou nejprodávanější skenery v ČR/SK, Smart Optics jsou oproti tomu nejprodávanějšími skenery na světě vůbec (více než 3.000 dodaných ks ročně). Setkáváme se s nimi zpravidla po značkami jiných výrobců.  Mezi největší výhody obou značek patří kompletní lokalizace do ČJ, propracovaný systém uživatelské podpory, podpora veškerých fixních i snímatelných náhrad, otevřený export do STL/PLY, kompatibilita s intraorálními skenery, snadno dostupný servis a přístup k validovaným výrobním procesům předních světových společností v oboru. Licenční poplatky nejsou u žádných námi dodávaných skenerů povinné.

NABÍDKA PRODUKTŮ

Smart Optics 10

Smart Optics 10 je nejnovější model z nabídky německé společnosti Smart Optics. Jedná se o absolutní špičku mezi laboratorními skenery, který využívá umělou inteligenci a nejmodernější 3D senzorovou jednotku. Zároveň nabízí revoluční ovládání gesty, jedinečnou přesnost a rozlišení.

Detail produktu

Smart Optics 9

Chcete maximální přesnost skenování? Pokud ano, je tu Smart Optics High Resolution s bezkonkurenční přesností 4 µm (ISO 12836). Nejlepší skener od Smart Optics oceněný cenou Red Dot Design Award nabízí jedinečnou přesnost,  rychlost, skenování modrým světlem, možnost měnit nastavení rychlosti/přesnosti podle typu zakázky, automatické nastavení výšky skenování a mnoho dalších výhod. Pracuje s CAD exocad.

Detail produktu

Smart Optics 7

Skener, který splní očekávání i velké laboratoře s vysokými nároky na přesnost, spolehlivost a rychlost skenování. Kompletně vybavený a velmi výkonný skener vyrobený v Německu se zárukou od výrobce na 36 měsíců.

 

Detail produktu

Smart Optics 3

Německá kvalita zpracování (záruka 36 měsíců), spolehlivost, vysoká přesnost 6 µm a rychlost jsou hlavní přednosti skeneru Open Air od Smart Optics.

Detail produktu
Dental Wing 7 Microdent

DW7 evo

Vlajková loď modelové řady. Umožňuje skenování modelů i otisků, má modrý laser, 3 kamery, 5 os, podporuje veškeré materiály/indikace a může se pochlubit maximální produktivitou skrze simultánní skenování a design až 32 pahýlů.   Pro více informací kontaktujte p. Myslivcovou +420 774 949 610 myslivcova@microdent.cz  

Detail produktu

CAD software

Ke každému laboratornímu skeneru potřebujete CAD program, který vám umožní pracovat se získanými digitálními daty (skeny) a navrhovat protetiku. Všechny skenery Dental Wings obsahují CAD software DWOS. Skenery Smart Optics a Shining 3D pracují s CAD software Exocad.

NABÍDKA PRODUKTŮ

Exocad

Oblíbený CAD software od německé firmy Exocad dodáváme ke skenerům Smart Optics. Stejně jako DWOS je v českém jazyce a podporuje celou řadu indikací. Licenční poplatky jsou volitelné.

Detail produktu

DWOS (Dental Wings Open System)

U nás nejznámější CAD software pokrývá celé indikační spektrum a uspokojí potřeby každé zubní laboratoře.

Detail produktu

3D Tiskárny

3D tiskárny pro ordinace i laboratoře

NABÍDKA PRODUKTŮ

NextDent 5100

Rychlá, přesná a dostupná tiskárna vyvinutá pro použití ve stomatologii. Unikátní v kombinaci s 30 dentálními materiály NextDent!

Detail produktu

Výrobní zařízení

NABÍDKA PRODUKTŮ

Poptávkový formulář