Intraorální skenery

Intraorální skenery Dental Wings jsou dostupné ve dvou verzích – přenosná (portable) a stojánková (cart). DWIO skenery vynikají ultra kompaktními rozměry skenovací sondy (105 g), která snímá na bázi tzv. multiskenu a využívá 5 kamer. Tyto skenery je možno ovládat hlasem nebo gesty pro zamezení kontaminace rukou. DWIO je kompatibilní s jakýmkoli jiným otevřeným systémem schopným přijímat data v STL formátu.

NABÍDKA PRODUKTŮ
Dental wings Microdent

Dental Wings intraorální skener – cart (DWio-C)

Nový bezpráškový intraorální skener od Dental Wings.

Detail produktu
Intraoralni_skener-portable Microdent

Dental Wings intraorální skener – portable (DWio-P)

Přenosná verze intraorálního skeneru Dental Wings. Zařízení má stejné vlastnosti a výkon, liší se pouze v provedení, které je uzpůsobeno pro snadnější přenos.

Detail produktu

Chairside software

DWOS® Chairside je navržen tak, aby poskytoval zubním lékařům rychlé a intuitivní protetické CAD řešení. Tento samostatný otevřený software lze kombinovat s intraorálním skenerem i frézou a vytváří tak kompletní řešení v ordinaci.

Detail produktu

DWi EVO – skener otisků

Ordinační skener modelů a otisků pro lékaře. Skenuje s přesností do 15 µm, má modrý laser, 3 kamery, 5 os a podporuje běžné otiskovací hmoty

Detail produktu

Řízená implantologie

Řízená implantologie a implantační šablony s programem CoDiagnostiX

NABÍDKA PRODUKTŮ

Implantační šablony a CoDiagnostiX

Řešení pro digitální implantologii. Implantační šablony navržené v programu CoDiagnostiX pomáhají dentálním profesionálům bezpečně a rychle implantovat a současně dosáhnout přesné a estetické náhrady v ústech pacienta.

Detail produktu

3D Tiskárny

3D tiskárny pro ordinace i laboratoře

NABÍDKA PRODUKTŮ

NextDent 5100

Rychlá, přesná a dostupná tiskárna vyvinutá pro použití ve stomatologii. Unikátní v kombinaci 30 dentálních materiálů NextDent!

Detail produktu
dw_3d_tiskarna_d20 Microdent

Dental Wings LED 3D printer – model D20

Tiskárna Dental Wings D20 vyrábí vysoce přesné a estetické dentální výrobky z certifikovaných a bio-kompatibilních materiálů. Vyvinutá speciálně pro dosažení nejlepších a nejrychlejších 3D výsledků na trhu. Krátká doba produkce eliminuje potřebu druhé návštěvy pacienta v ordinaci. D20 je perfektní kompaktní jednotka pro zubní kliniky a malé laboratoře.

Detail produktu
easyshade microdent

Easyshade – určování barvy zubů

Nový VITA Easyshade® V je digitální přístroj pro měření odstínu přirozeného chrupu, bělených zubů a keramických výplní. Přístroj měří přesně, rychle a nezávisle na okolním prostředí.

Detail produktu