Intraorální skenery

Intraorální skener Virtuo Vivo je dostupný ve dvou verzích – přenosné (připojitelné k laptopu) a stojánkové. Vivo skener vyniká kompaktními rozměry skenovací sondy, která snímá na bázi tzv. multiskenu.  Skener je možno ovládat přes air mouse (myš s gyroskopem je součástí skenovací hlavice). Skener je otevřený a kompatibilní s jakýmkoli jiným otevřeným systémem schopným přijímat data v STL nebo PLY formátu.

NABÍDKA PRODUKTŮ

Virtuo Vivo – intraorální skener

Nový přesný, barevný a rychlý intraorální skener od Dental Wings – Virtuo Vivo.

Detail produktu

Chairside software

DWOS® Chairside je navržen tak, aby poskytoval zubním lékařům rychlé a intuitivní protetické CAD řešení. Tento samostatný otevřený software lze kombinovat s intraorálním skenerem i frézou a vytváří tak kompletní řešení v ordinaci.   Pro více informací kontaktujte p. Heřmánkovou +420 776 831 003 hermankova@microdent.cz  

Detail produktu

DWi EVO – skener otisků

Ordinační skener modelů a otisků pro lékaře. Skenuje s přesností do 15 µm, má modrý laser, 3 kamery, 5 os a podporuje běžné otiskovací hmoty

Detail produktu

Řízená implantologie

Řízená implantologie a implantační šablony s programem CoDiagnostiX

NABÍDKA PRODUKTŮ

Implantační šablony a CoDiagnostiX

Řešení pro digitální implantologii. Implantační šablony navržené v programu CoDiagnostiX pomáhají dentálním profesionálům bezpečně a rychle implantovat a současně dosáhnout přesné a estetické náhrady v ústech pacienta.

Detail produktu

3D Tiskárny

3D tiskárny pro ordinace i laboratoře

NABÍDKA PRODUKTŮ

NextDent 5100

Rychlá, přesná a dostupná tiskárna vyvinutá pro použití ve stomatologii. Unikátní v kombinaci s 30 dentálními materiály NextDent!

Detail produktu
easyshade microdent

Easyshade – určování barvy zubů

Nový VITA Easyshade® V je digitální přístroj pro měření odstínu přirozeného chrupu, bělených zubů a keramických výplní. Přístroj měří přesně, rychle a nezávisle na okolním prostředí.

Detail produktu

Poptávkový formulář