Sortiment výrobků

NABÍDKA PRODUKTŮ

Korunky a můstky

Díky týmu zkušených inženýrů a modernímu strojovému parku je Microdent schopen zákazníkům vždy vyhovět včas a v nadstandardní kvalitě. Výsledkem je téměř 1.000.000 dosud dodaných korunek a členů můstků.

Detail produktu

Implantáty

Máme více než desetiletou zkušenost se zhotovováním prací na implantáty. Bez ohledu na materiál a typ dosedu si můžete být jisti, že pro kvalitu uděláme maximum.

Detail produktu

Provizorní náhrady

Zapomeňte na C+B! Provizorní náhrady 21. století se vyrábí na 3D tiskárně. 3D tisk provizorních náhrad provádíme na moderních tiskárnách NextDent 5100. V kombinaci s nejnovějším materiálem na trhu NextDent CnB MFH od nás dostanete nejlepší možnou provizorní náhradu jakou jde v současnosti 3D tiskem vyrobit.

Detail produktu

Modely

Dentalní modely nemusí být ošklivé. Ty naše jsou z 3D tiskárny a vypadají skvěle! Na základě STL dat tiskneme modely jakýchkoliv rozsahů s přesností 0,02 mm do druhého dne.

Detail produktu

Snímatelné náhrady

Že snímatelné náhrady nelze zhotovit digitální cestou? Přesvědčíme vás o opaku. Skelety sintrujeme laserem z CoCr, částečné i celkové náhrady tiskneme z polymerů.

Detail produktu

Ostatní výrobky

Dlahy proti bruxismu, ortognátní dlahy, zuby pro autotransplantaci, nosiče bělení zubů, fóliová rovnátka, implantační šablony a další zdravotní pomůcky. Většinu tiskneme přímo na 3D tiskárně, popř. využíváme technologii thermoformingu.

Detail produktu

Poptávkový formulář