Zašlete nám poštou modely a my vám vyrobíme precizní konstrukce

Vážení zubní technici,

pokud nemáte skener a hledáte spolehlivého dodavatele vysoce kvalitních konstrukcí, jste na správné adrese. Stačí poslat odradýrované dělené modely se skusem a antagonistou nebo model s preparací a wax-upem na adresu:


Microdent s.r.o.
Nádražní 513
511 01 Turnov

Pasivně přesnou konstrukci frézovanou/tištěnou na průmyslových CNC strojích/3D tiskárnách a dosazenou pod mikroskopem vám dodáme do 4 dnů. Výjimkou jsou komplikovanější práce (implantáty, zásuvné spoje, skelety) a práce většího rozsahu (velký můstek), kde se termín sjednává individuálně. Ke standardním cenám, které platí pro majitele skenerů, je příplatek za skenování a design obecně:

Námi vytvořenou modelaci vám na požádání zašleme e-mailem ke schválení. Standardní poštovné a balné je 99 Kč (např. ČP – balík do ruky). Nadstandardní doprava (EMS, ČD kurýr, Transmed Slovensko do 24h) pak stojí 199 Kč. Veškeré práce jsou vyrobené ze značkových materiálů certifikovaných dle platných směrnic EU.

Na vaše práce se těší zkušený tým inženýrů a zubních techniků – CAD/CAM specialistů, kteří jsou vám kdykoliv k dispozici na tel. +420 774 855 600 nebo emailu hotline@microdent.cz.