Sídlo společnosti

Microdent LAB s.r.o.
5. května 521
511 01 Turnov

IČ: 28828771
DIČ:  CZ28828771

www.microdent.cz
info@microdent.cz

C 30136 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

 

Microdent s.r.o.
5. května 521
511 01 Turnov

IČ: 28776275
DIČ: CZ28776275

www.microdent.cz
info@microdent.cz

C 26680 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

 

Výrobní centrum a adresa pro zasílání modelů:

Microdent s.r.o.  + Microdent LAB s.r.o.
Nádražní 513
511 01 Turnov

Vedení Společnosti

Ing. Igor Mravec výkonný ředitel
mravec@microdent.cz +421 910 511 236
Šárka Myslivcová finanční ředitelka
myslivcova@microdent.cz +420 774 949 610
Ing. Milan Aľakša, MBA obchodní ředitel
alaksa@microdent.cz +420 734 222 466
Ing. Ondřej Kosnar provozní ředitel
kosnar@microdent.cz +420 603 981 534
Bc. Michal Heřmánek, MCA strategie a rozvoj
hermanek@microdent.cz

Microdent tým

Prodej Česká republika

Ladislav Kukal, DiS obchodní zástupce
+420 608 214 788 kukal@microdent.cz Kraj Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský a Jihomoravský
Ladislav Kukal, DiS obchodní zástupce
+420 608 214 788 kukal@microdent.cz Kraj Pardubický, Královehradecký, Liberecký, Středočeský (východ) a Vysočina
Petr Teringl obchodní zástupce
+420 774 421 857 teringl@microdent.cz Praha, kraj Ústecký, Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský a Středočeský (západ)

Prodej Slovensko

WM LAB SLOVAKIA, s.r.o.

Timravy 11271/14
036 01 Martin
IČ: 53516371
DIČ: 2121401447

Radoslav Lukačovič +421 948 589 099 ident@idental.sk www.idental.sk

Flava Slovakia s.r.o.

Palárikova 1605/6
036 01 Martin
IČ: 36370177
DIČ: 2020118177
IČ DPH: SK2020118177

Vojtěch Svatoš +421 903 414 657 flava@flavask.sk www.flavask.sk

Oddělení

Hotline & školení

Hotline_Kapounova
Karolína Kapounová zubní technik, CAD specialistka
+420 774 855 600 kapounova@microdent.cz, hotline@microdent.cz

Marketing

Ing. Diana Charvátová marketingová specialistka
+420 774 949 448 charvatova@microdent.cz, marketing@microdent.cz

Řešení pro lékaře

Bc. Pavla Heřmánková, MCA školení, prodej a podpora
+420 776 831 003 hermankova@microdent.cz

Laboratoř

Nikola Mazačová, DiS zubní technik, CAD specialistka
+420 774 855 653 mazacova@microdent.cz, hotline@microdent.cz

Výroba

Jan Vanda vedoucí výroby
+420 773 949 061 cam@microdent.cz

Výroba - postprodukce

Kateřina Andreopoulos Holasová vedoucí sekce a výstupní kontrola
+420 608 483 291 holasova@microdent.cz

Expedice

Michaela Šandová expedientka
+420 774 949 664 expedice@microdent.cz
Pavel Šípoš expedient
+420 774 949 664 expedice@microdent.cz

Poptávkový formulář