Kontakt

Sídlo společnosti

Microdent LAB s.r.o.
5. května 521
511 01 Turnov

IČ: 28828771
DIČ:  CZ28828771

www.microdent.cz
info@microdent.cz

C 30136 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

 

Microdent s.r.o.
5. května 521
511 01 Turnov

IČ: 28776275
DIČ: CZ28776275

www.microdent.cz
info@microdent.cz

C 26680 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

 

Výrobní centrum a adresa pro zasílání modelů:

Microdent s.r.o.  + Microdent LAB s.r.o.
Nádražní 513
511 01 Turnov

Vedení společnosti

Ing. Igor Mravec výkonný ředitel
mravec@microdent.cz +421 910 511 236
Šárka Myslivcová finanční ředitelka
myslivcova@microdent.cz +420 774 949 610
Bc. Milan Hebelka, MBA obchodní ředitel
hebelka@microdent.cz +420 734 222 466
Ing. Ondřej Kosnar provozní ředitel
kosnar@microdent.cz +420 603 981 534
Bc. Michal Heřmánek, MCA strategie a rozvoj
hermanek@microdent.cz

Microdent tým

Prodej Česká republika

Hana Podešvová, DiS. obchodní zástupce
+420 778 055 171 podesvova@microdent.cz Kraj Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský, Jihomoravský a Vysočina
Ladislav Kukal, DiS. obchodní zástupce
+420 608 214 788 kukal@microdent.cz Kraj Pardubický, Královéhradecký, Liberecký, Středočeský, Praha, Ústecký, Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský

Prodej Slovensko

WM LAB SLOVAKIA, s.r.o.

Timravy 11271/14
036 01 Martin
IČ: 53516371
DIČ: 2121401447

Radoslav Lukačovič +421 948 589 099 ident@idental.sk www.idental.sk

Oddělení

Hotline & školení

Karolína Kapounová zubní technik, CAD specialistka
+420 774 855 600 kapounova@microdent.cz, hotline@microdent.cz
Andrea Děrglová, DiS. zubní technik, CAD specialistka
+420 774 421 857 derglova@microdent.cz, hotline@microdent.cz
Lucie Drážná, DiS. zubní technik, CAD specialistka
+420 774 855 653 hotline@microdent.cz

Marketing

Ing. Diana Benešová marketingová manažerka
+420 774 949 448 benesova@microdent.cz, marketing@microdent.cz

Výroba

Jan Vanda vedoucí výroby
+420 774 949 799 cam@microdent.cz

Výroba - postprodukce

Kateřina Andreopoulos Holasová vedoucí sekce a výstupní kontrola
+420 608 483 291 holasova@microdent.cz

Expedice

Michaela Šandová expedientka
+420 774 949 664 expedice@microdent.cz
Pavel Šípoš expedient
+420 774 949 664 expedice@microdent.cz

Poptávkový formulář