Sídlo společnosti

Microdent LAB s.r.o.
5. května 521
511 01 Turnov

IČ: 28828771
DIČ:  CZ28828771

www.microdent.cz
info@microdent.cz

C 30136 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

 

Microdent s.r.o.
5. května 521
511 01 Turnov

IČ: 28776275
DIČ: CZ28776275

www.microdent.cz
info@microdent.cz

C 26680 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

 

Zastoupení pro Slovensko

WM Slovakia s.r.o.
Zelená 3739/7
036 08 Martin

IČ: 44663464
DIČ: 2022777911
IČ DPH: SK2022777911

Radek Lukačovič
+421 948 589 099
wmslovakia@gmail.com

Hotline pro SK: 0902 424 544

Flava Slovakia s.r.o.
Palárikova 1605/6
036 01 Martin

IČ: 36370177
DIČ: 2020118177
IČ DPH: SK2020118177

Petr Svatoš
+421 903 414 657
flava@flavask.sk
www.flavask.sk

Výrobní centrum:

Microdent LAB s.r.o.
Nádražní 513
511 01 Turnov

Adresa pro zasílání modelů:

Microdent s.r.o.
Nádražní 513
511 01 Turnov

Školící centrum Bystré:

Sulkovská 80
569 92 Bystré

Vedení Společnosti

Michal Heřmánek MCA Strategie a rozvoj
hermanek@microdent.cz
Ing. Ondřej Kosnar Provozní ředitel
+420 603 981 534 kosnar@microdent.cz
Šárka Myslivcová Finanční ředitelka
+420 774 949 610 myslivcova@microdent.cz

Microdent team

Hotline & školení

Karolína Kapounová, DiS Vedoucí sekce
+420 774 855 600 hotline@microdent.cz
Monika Sedmíková, DiS. +420 774 855 600 hotline@microdent.cz

Prodej

Kateřina Jaglářová, DiS. +420 778 055 171 jaglarova@microdent.cz
Vladislav Kukal, DiS Obchodní zástupce
+420 734 642 958 kukal@microdent.cz

Expedice

Lucie Richterová, DiS. +420 774 949 664 expedice@microdent.cz
Michaela Šandová

Marketing

Barbora Bělíková Marketingová ředitelka
+420 602304770 marketing@microdent.cz
Marcela Drahoňovská +420 774 949 448 drahonovska@microdent.cz

Řešení pro lékaře

Pavla Heřmánková MCA Školení, prodej a podpora
+420 776 831 003 hermankova@microdent.cz

Laboratoř

Karolína Kapounová, DiS Vedoucí sekce
+420 774 855 600 hotline@microdent.cz
Jan Lamač

Výroba

Jan Vanda vedoucí sekce
+420 774 949 799 cam@microdent.cz
Jan Černohouz
Jiří Laušman
Daniel Hybler
Miroslav Stříbrný

Postprodukce

Kateřina Holasová vedoucí sekce a kontrola kvality
Anna Zavadilová Microdent
Anna Zavadilová
Nikol Hadravová
Danuše Janů
Lucie Podhajská
Gabriela Zahrádková
Zuzana Knoblochová

RYCHLÝ KONTAKT

Sídlo společnosti:

Microdent s.r.o. Nádražní 513 511 01 Turnov
IČ 28776275 DIČ CZ28776275
www.microdent.cz info@microdent.cz
Navigovat