Sídlo společnosti

Microdent LAB s.r.o.
5. května 521
511 01 Turnov

IČ: 28828771
DIČ:  CZ28828771

www.microdent.cz
info@microdent.cz

C 30136 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

 

Microdent s.r.o.
5. května 521
511 01 Turnov

IČ: 28776275
DIČ: CZ28776275

www.microdent.cz
info@microdent.cz

C 26680 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

 

Zastoupení pro Slovensko

WM Slovakia s.r.o.
Zelená 3739/7
036 08 Martin

IČ: 44663464
DIČ: 2022777911
IČ DPH: SK2022777911

Radek Lukačovič
+421 948 589 099
wmslovakia@gmail.com

Hotline pro SK: 0902 424 544

Flava Slovakia s.r.o.
Palárikova 1605/6
036 01 Martin

IČ: 36370177
DIČ: 2020118177
IČ DPH: SK2020118177

Petr Svatoš
+421 903 414 657
flava@flavask.sk
www.flavask.sk

Výrobní centrum a adresa pro zasílání modelů:

Microdent  + Microdent LAB s.r.o.
Nádražní 513
511 01 Turnov

Vedení Společnosti

Ing. Igor Mravec ředitel
+421 910 511 236 mravec@microdent.cz
Ing. Ondřej Kosnar provozní ředitel
+420 603 981 534 kosnar@microdent.cz
Šárka Myslivcová finanční ředitelka
+420 774 949 610 myslivcova@microdent.cz
Ing. Milan Aľakša, MBA obchodní ředitel
+420 778 055 171 alaksa@microdent.cz OLK, ZLK, JHM, MSK
Bc. Michal Heřmánek, MCA strategie a rozvoj
hermanek@microdent.cz

Microdent team

Hotline & školení

Karolína Kapounová +420 774 855 600 hotline@microdent.cz

Laboratoř

Daniel Chlumský chlumsky@microdent.cz
Nikola Mazačová, DiS +420 774 855 653 mazacova@microdent.cz

Prodej

Ladislav Kukal, DiS obchodní zástupce
+420 608 214 788 kukal@microdent.cz
Obchodní zástupce – Jižní, Západní a Severní Čechy obchodní zástupce
Obchodní zástupce – Morava obchodní zástupce

Marketing

Marketingový specialista
marketing@microdent.cz
Ing.Diana Charvátová Marketingový specialista - junior
420 774 949 448 charvatova@microdent.cz

Řešení pro lékaře

Bc. Pavla Heřmánková, MCA školení, prodej a podpora
+420 776 831 003 hermankova@microdent.cz

Expedice

Michaela Šandová +420 774 949 664 expedice@microdent.cz
Pavel Šípoš

Výroba

Jan Vanda Vedoucí výroby
+420 774 949 799 cam@microdent.cz
Jan Černohouz Technik SLM
Jiří Laušman Technik SLM
Jaroslav Novák Technik SML
Miroslav Stříbrný Technik CNC frézky
Daniel Hybler Technik CNC frézky
Michaela Lišková Technička - 3D tisk polymerů

Výroba - postprodukce

Kateřina Andreopoulos Holasová vedoucí sekce a výstupní kontrola
+420 608 483 291 holasova@microdent.cz
Anna Zavadilová Microdent
Anna Zavadilová Technička brusička
Nikol Hadravová Technička brusička
Danuše Janů Technička brusička
Gabriela Zahrádková Technička brusička
Zuzana Knoblochová Technička brusička
Veronika Cerhová Technička brusička
Nikola Girethová Technička brusička

RYCHLÝ KONTAKT

Microdent s.r.o. Nádražní 513 511 01 Turnov

www.microdent.cz info@microdent.cz
Navigovat