Microdent Akademie

Microdent Akademie

Jsme si vědomi toho, že po absolvování studia nic nekončí, ba naopak. A že i v případě mnohaleté praxe v zubní laboratoři se může zubní technik ocitnout ve slepé uličce. Držet krok s těmi nejlepšími mimo jiné znamená i otevřít se novým možnostem a využít moderní technologie na svoji stranu, ve svůj prospěch. Ve vašem profesním růstu vám dokážeme pomoci

O své zkušenosti se rádi podělíme. Proč bychom to ale dělali?

A proto jsme se rozhodli založit Microdent Akademii.

Co Microdent Akademie nabízí

Microdent Akademie je účinná forma k profesnímu růstu. Jejím cílem je pomoci celému zubotechnickému segmentu zachytit změny doby, pochopit digitalizaci a její možnosti i přínosy pro celý segment a tím pádem zvládnout snáze přechod klasické práce zubních techniků na digitální formu.

Na své si u nás přijdou jak studenti oboru Zubní technik, tak začínající či již ostřílení zubní technici s mnohaletou praxí.

Pro zubní techniky máme připravené online školení CAD softwarů a na objednávku prezenční školení.

Studentům oboru Zubní technik nabízíme odbornou praxi pod dohledem zkušených odborníků.

Školám oboru Zubní technik nabízíme půldenní exkurzi s prohlídkou prostor výrobního centra a odborným výkladem. Studenty a jejich rozvoj podporujeme již řadu let. Do škol dodáváme digitální vybavení a poskytujeme individuální školení pro učitele. Jsme taktéž každoročním partnerem mezinárodní soutěže Ústecký Dent.

V nejbližší době plánujeme uskutečnit workshop pro studenty zubního lékařství 1.LF UK v Praze. Zejména v tomto segmentu je důležitá znalost těžké a zároveň precizní práce zubních techniků a také technologií, které stojí za vznikem zubní náhrady.

Zubní technici

1. Online školení

2. Prezenční školení v Turnově

Prezenční školení zajišťujeme pouze za předpokladu většího počtu zájemců o vybrané školené téma.

V případě zájmu kontaktujte svého obchodního zástupce

Školy SOŠ a VOŠ (různé obory)

1. Exkurze 

2. Školení učitelů

3. Finanční podpora/sponzoring 

Studenti SOŠ a VOŠ (obor Zubní technik)

1. Odborná praxe 

Workshopy

Poptávkový formulář