Jako jediní v ČR a jedni z mála v Evropě jsme skutečné komplexní centrum pro výrobu stomatologických náhrad a zdravotnických pomůcek. Nejsme “frézovacím centrem” o jednom stroji. Farma HSC CNC frézek, strojů pro laserové sintrování a 3D tiskáren v tandemu se zkušeným týmem inženýrů a zubních techniků splní všechny vaše představy o spolehlivém dodavateli všech typů protetických výrobků.

Zasílání objednávek
do výroby

1. Pokud nevlastníte laboratorní skener, stačí poslat správně připravené sádrové modely na adresu Microdent LAB s.r.o., Nádražní 513, 511 01 Turnov. V naší laboratoři modely oskenujeme, zhotovíme virtuální návrh konstrukce a po Vašem odsouhlasení zajistíme její výrobu i s následným dosazením na model.

2. Vlastníte-li laboratorní skener, můžete nám poslat Vámi vytvořená výrobní data ve formátu *.STL. První zakázky je možné zaslat přímo do výroby na e-mail cam@microdent.cz, dále pak prostřednictvím klientské sekce našeho portálu www.microdent.cz, který je uzpůsoben hromadnému objednávání výrobků a nabízí i další užitečné nástroje.

V případě nestandardního požadavku na výrobu nebo dodání zboží nás, prosíme, kontaktujte na tel. 774 949 799.

Termíny dodání

Veškeré elektronické objednávky jsou vyřizovány v průběhu dne. Časové limity pro příjem objednávek a následná expedice výrobků se liší podle technologie:

  • CoCr laserem sintrovaný (kromě skeletů) – příjem objednávek v pracovní dny do 18. hod, v neděli do 16. hod, expedice výrobků následující pracovní den
  • ostatní materiály (frézované i 3D tisk) – příjem objednávek v pracovní dny do 16. hod, expedice výrobků následující pracovní den
  • CoCr laserem sintrované skelety – výroba probíhá 2x týdně, příjem objednávek do středy do 16. hod, expedice skeletů v pátek, nebo příjem objednávek do neděle do 16. hod, expedice skeletů v úterý
  • provizorni náhrady 3D tisk NextDent – EXPRESNÍ VÝROBA – při přijetí objednávek v pracovní dny do 12. hod, expedice výrobků ještě tentýž den!!!

V  případě zaslání sádrových modelů je návrh zpracován na skeneru našimi techniky a náhledy na vymodelované zubní náhrady jsou zákazníkovi zaslány ke konzultaci pomocí e-mailu. Po odsouhlasení je zakázka předána do výroby a následně zaslána k dokončení do laboratoře. Termín dodání hotových výrobků je u tohoto typu zakázek 3–5 dní, u komplikovanějších implantologických výrobků je třeba dohodnout individuální termín dodání.

Doručování zásilek
k zákazníkovi

Pro doručování balíčků s hotovými výrobky využíváme zásilkové služby, z nichž si můžete vybrat tu, která je pro Vás nejvýhodnější:

  • Transmed: doručení zásilky do Vaší laboratoře druhý den po expedici z výroby

  • Česká pošta: doručení zásilky do laboratoře druhý den po expedici z výroby nebo Poste Restante (uložení zásilky na Vaší poště)

  • Kurýr na Slovensko: doručení zásilky do Vaší laboratoře druhý            den po expedici z výroby po celém území Slovenska

Záruka na výrobky

Certifikáty CE a technické informace k jednotlivým materiálům jsou k dispozici na našem webu v sekci Technologie a materiály. Všechny certifikáty a dokumenty k materiálům jsou ke stažení zde v ZIP SOUBORU . Certifikát kvality našich výrobků je na vyžádání vystaven ke každé práci. Obsahuje čárový kód, pomocí kterého lze ověřit autenticitu výrobku. Vystavený certifikát na výrobek slouží jako potvrzení kvality výrobního procesu a použití certifikovaných materiálů. Není automaticky potvrzením záruky na výrobek. Záruka na výrobek je poskytována na základě dodržení doporučení viz. “Doporučené zpracování“ u jednotlivých materiálů a výrobních postupů.

Záruční doba na výrobky z CoCr, titanu a ze zirkonu je 5 let. Záruční doba na výrobky z tištěných polymerů NextDent C&B MFH a NextDent Denture 3D+ je 6 měsíců, na ostatní tištěné polymery pak 3 měsíce. Záruční doba na výrobky z ostatních materiálů je 6 měsíců.

Poptávkový formulář